A szabálykövető magatartás, valamint a társaság és a munkatársaink védelme a nem megfelelő és illegális viselkedéssel szemben elsődleges prioritást élvez mind az MCE Nyíregyháza Kft., az MCE csoport és HABAU csoport számára is.

A jogsértések gazdasági következményei és a jó hírnév megcsorbulása nemcsak a konszernt károsítja meg, hanem a munkahelyeket is veszélyezteti. Közölt információjával Ön is aktív támogatónkká válhat a potenciális jogsértések és helytelen magatartások megelőzésében.

Lehetősége van munkatársaink helytelen magatartását (jogszabályok vagy belső szabályzatok megsértése) és az Ön ebből eredő sérelmeit, melyekről az együttműködés során ismeretet szerzett, az MCE Nyíregyháza Kft., az MCE GmbH vagy a HABAU csoport Compliance Officere felé levélben, emailen, telefonon vagy személyesen (akár anonim módon is) jelenteni.

Compliance Officer
Tóth László
MCE Nyíregyháza Kft.
4400 Nyíregyháza, Tünde u. 10/A.
T +36 42 570 535
E bejelentes@mce-hg.com

Compliance Officer / MCE GmbH Compliance Officer
Dr. Franz Mödritzer
MCE GmbH
Franzosenhausweg 25, 4030 Linz
T +43 732 9011 9037
E hinweisgeber@mce-hg.com

Compliance Officer / HABAU GROUP Compliance Officer
Dr. Ilda Avdic-Omanovic
HABAU Hoch- und Tiefbaugesellschaft m.b.H.
Greiner Straße 63, 4320 Perg
T + 43 7262 555 1127