Sok éves tapasztalattal és szakértelemmel rendelkezünk a magasépítészeti acélszerkezetek terén. Minden megrendelői kérést szenvedéllyel teljesítünk.

Magasépítészet acélszerkezetei

Innovációs képességünknek és kivitelezési rugalmasságunknak köszönhetően a legigényesebb, a vonatkozó szabványokat minőségben meghaladó projektek sem akadályok számunkra. Fő kompetenciánk a magasépítészeti acélszerkezet építés, többszintes parkoló építés és stadionépítés.
Építési projektjét saját szívügyünkként kezeljük. Jól képzett munkatársaink dolgoznak az Önök projektjein: határidőben és a megrendelőnk teljes megelégedése mellett.

Referenciák

Stadion UYO

Projekt: A stadion acélszerkezetének gyártása.
Súly: 2.000 tonna
Megrendelő: Julius Berger International GmbH
Építési időszak: 2012-2013
Helyszín: Uyo, Nigéria

A Godswill Akpabio Nemzetközi Stadion a Nigéria délkeleti részén található Uyo város egyik nevezetessége. A 30 000 néző befogadására alkalmas aréna mindenekelőtt szokatlan homlokzatával nyűgözi le látogatóit. A Julius Berger International megbízásából az MCE megtervezte, legyártotta és összeszerelte azt a komplex acélszerkezetet, amely a stadion akril „külső burkolatának” alapját képezi. Az MCE Nyíregyháza Kft. gyártotta a stadion komplett acélszerkezetét.

Messehalle Nürnberg

Projekt: A vásárcsarnok 3A és 3C épületei acélszerkezetének gyártása, szerelése.
Súly: 2.200 tonna
Megrendelő: Max Bögl Stahl- und Anlagenbau GmbH
Építési időszak: 2012-2013, 2017
Helyszín: Nürnberg, Németország

Fényes üveghomlokzatok, hullámformájú mennyezeti tartók és dinamikus kontúrok. A3A csarnok építésével a nürnbergi vásárcsarnok nem csak a kiállítóterét bővítette, hanem egy dinamikus vizuális megjelenést is kölcsönzött Nürnbergben. Az MCE Nyíregyháza Kft. a 3A és 3C csarnok acélszerkezeteinek gyártásában és szerelésében is részt vett.