Szabó Zoltán

Szabó Zoltán a gépészmérnök diplomájának megszerzését követően egy magyar tulajdonú szerelővállalatnál helyezkedett el. 13 éven keresztül vett részt hazai és külföldi szerelési projektek megvalósításában, zömében szerelésvezető pozícióban. 2004 április óta látja el ügyvezetői tisztségét az MCE Nyíregyháza Kft.-nél, a műszaki területek felügyelete által.

Kovács Attila

Kovács Attila a közgazdász diplomájának megszerzését követően karrierét egy nemzetközi könyvvizsgáló cégnél könyvvizsgálóként kezdte, majd 10 évig egy külföldi tulajdonú banknál hitelkockázat kezeléssel foglalkozott. 2012. június óta látja el ügyvezetői tisztségét az MCE Nyíregyháza Kft.-nél, felelősségi területei kiterjednek a pénzügy, számvitel, kontrolling, humán erőforrások, logisztika és marketing területekre.

Szervezet

Az MCE Nyíregyháza Kft. acélszerkezetek kivitelezését végző vállalat, tevékenysége kiterjed igényes acélszerkezetek – elsősorban hidak – gyártására és szerelésére is. A társaság 100%-os anyavállalata, a linzi (Ausztria) székhelyű MCE GmbH rendelkezik telephelyekkel Brémában és Mainzban (Németország), Toulouse-ban (Franciaország) és Sevillában (Spanyolország), valamint egy további acélszerkezetek gyártására és szerelésére szakosodott termelővállalattal – MCE Slany s.r.o. (Csehország).

Cégcsoport elérhetőségei

Szervezet